NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Unikalne w skali światowej - medyczne podkolanówki uciskowe, sportowy design. Poznajcie ROYAL BAY Therapy.

2018-08-13 09:28:00

Firma ARIES, producent medycznych pończoch uciskowych, wprowadziła innowacyjny produkt światowej klasy. Są to medyczne podkolanówki kompresyjne o sportowym designie ROYAL BAY® Therapy. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców, którzy mają żylaki lub inne problemy z niewydolnością żylną .Gwarantowana kompresja z znormalizowaną siłą ucisku drugiej klasy w produktach sportowych pojawiła się po raz pierwszy.

Nasza marka sportowa ROYAL BAY® zyskała suwerenną pozycję na rynku czeskim i oferuje sportowcom szeroką gamę produktów kompresyjnych na różnych poziomach kompresji. Podczas spotkań i dyskusji z zawodnikami spotykamy się z coraz większym popytem na produkt kompresyjny odpowiadający medycznym podkolanówkom uciskowym, które są przeznaczone dla pacjentów z żylakami, „mówi menedżer marki ROYAL BAY, Jan Kalkus .„Marka Avicenum, która dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w kompresji medycznej, stanowiła bazę wyjściowa do opracowania w stosunkowo szybki sposób takiego produktu. Cieszymy się, że możemy zaoferować podkolanówki ROYAL BAY® Therapy, które zapewniają bezpieczny sport dla wszystkich sportowców z żylakami i innymi problemami z niewydolnością żylną. ", dodaje Kalkus.

Medyczne wyroby uciskowe są częścią leczenia zachowawczego żylaków i innych chorób żylnych. Zapobiegają one również obrzękom nóg lub zakrzepicy podczas podróży. Zasada wykorzystywana w wyrobach pończoszniczych działających wspierająco na żyły,polega na tworzeniu pewnego ciśnienia w okolicy kostki, które stopniowo maleje w kierunku serca - w związku z tym wymagają stopniowanego ucisku. Pończochy uciskając ściany żyły, skutecznie poprawiają krążenie krwi i usprawniają powrót krwi do serca.

Kompresyjne wyroby pończosznicze na rynkach europejskich są produkowane według jasno określonych norm RAL, które zapewniają odpowiednią siłę ucisku w ustalonych punktach kończyny. Takie wyroby są wykonane z najlepszych materiałów na specjalistycznych maszynach i poddawane dalszym szczegółowym testom i weryfikacji. Dla poprawnego działania produktu istotny jest dokładny pomiar kończyny w dwóch punktach obwodowych (poniżej kolana i kostki), a także długość AD. Prawidłowo wykonany pomiar w określonych punktach, gwarantuje efektywne działanie kompresjoterapii.

Ta zasada produktu medycznego jest po prostu przeniesiona do naszego nowego produktu, który spełnia wywieranie ucisku w drugiej klasie, tj kostce 23-32 mmHg, „mówi David Šulc, dyrektor badań i rozwoju firmy Aries. Prototyp przeszedł testy na grupie sportowców różnych poziomów i dyscyplin, a po drobnych zmianach w procesie technologicznym wprowadziliśmy na rynek Podkolanówki sportowe ROYAL BAY® Therapy, w 6 rozmiarach i dwóch kolorach.

Produkt ROYAL BAY® Therapy może być stosowany przez sportowców, którzy nie mają problemów z nogami i układem krążenia. Mogą oni korzystać z wysokiej jakości podkolanówek zakończonych nieuciskającym ściągaczem i antypoślizgowym wzorem wykończenia na podeszwie. Wzmocnienie mięśni łydki i ochrona ścięgna Achillesa, które mocuje się do kości piętowej, jak również szybka wymiana tlenu i metabolitów oraz przyspieszone usuwanie kwasu mlekowego z mięśni mają wpływ na ochronę i szybszą regenerację mięśni w trakcie i po ćwiczeniach.

Produkt ROYAL BAY® Therapy jest już dostępny w naszym sklepie internetowym ariesmedishop.pl

 

KONTAKT:

Więcej informacji na temat najnowszego produktu: www.pl.royalbay.eu

W celu uzyskania dalszych informacji ,prosimy zwrócić się do Marketing Manager firmy,

Wiolety Wintoniak- wintoniak@aries.eu, tel.665331336.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: